A Tesla elektromos pick-upja már rendelhető, de a legkorábban is csak két év múlva szállítják ki, az orosz utakat azonban valaki már most a Cybertruck replikájával járja. Most egy videóban meg is mutatják, hogyan készült – egy Lada Samarából.

Hol máshol, mint Oroszországban készültek el máris a Tesla Cybertruck replikájával, ami ugyan nem pontos mása az eredetinek, de azért amennyire csak lehetett, minden részletét kidolgozták házi módszerekkel.

Oroszországban valaki már egy Tesla Cybertruck-replikával jár

Persze, hogy nagyot megy a neten az erről készült videó.

Most a készítői jelentkeztek egy videóval, megmutatják, hogyan építették a feltűnő járművet, aminek

nemcsak az arányai nem stimmelnek, de nem is elektromos, ugyanis egy Lada Samarát alakítottak át.

A forgalomba helyezést egyszerűen megoldották, ugyanis nem helyezték forgalomba az elkészült replikát, csak rátették a Samara rendszámát, tehát az utakra is csak illegálisan tudták vinni. A csapat lelkesedését és kreativitását mindenesetre nagyra értékeljük.

Ez is érdekelhet:

Elon Musk a Cybertruckkal ugrott el vacsorázni

Szürreális látvány a forgalomban.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Újra feltalálták a kormánykereket a Mercedesnél

„A fizetése 1%-áért is találni embert a helyére” – Keményen kiosztották a távozását belengető Verstappent

„Elrágta a patkány” a biztonsági övét, a rendőrök nem értékelték a kreatív csomót

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te már vettél részt utcai verekedésben?
12% Igen, többször is.
18% Igen, volt egyszer rá példa.
70% Nem.
Megnéztük a belváros legújabb, izgalmas lakóingatlan-fejlesztését
Hirdetés