Ráadásul elvileg tört-zúzott a motorhome-ban, annyira ideges volt a németre.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Niki Lauda, a Mercedes tanácsadója elmesélte, hogy Lewis Hamilton nem volt teljesen őszinte, amikor úgy nyilatkozott, hogy minden rendben van közte, és Nico Rosberg között.

A Hamilton-Rosberg rivalizálás nem új keletű dolog, és nem nyugodtak le a kedélyek, még ha volt is egy kis időszak, amíg nem estek egymásnak. A páros az osztrák nagydíjon megint összeütközött, és értékes pontoktól fosztotta meg a csapatot. A futam előtti napokban pedig a brit még úgy nyilatkozott, hogy soha nem volt még ennyire jó a kapcsolata a csapattársával és együtt sztorizgatnak és hatalmas barátok lettek.

Az osztrák Servus csatornának adott nyilatkozatában Niki Lauda azonban leleplezte a britet, és elmondta, hogy Hamilton csak hazudott.

„Lewis hazudott erről, csak mondott valamit, ami éppen az eszébe jutott. Szeretett volna jobb hangulatba kerülni Nicóval a hétvége előtt, mert amíg Nico van elő a bajnokságban, addig nem tud nyugodni, és élesebbek az ellentétek.”

Lauda azt is elmondta, hogy amikor a brit elvesztette a pole pozicíót az európai hétvége időmérő edzésén, akkor amikor visszament a motorhome-ba, tört-zúzott mérgében. Ott ugyanis hiába nyert minden szabadedzést Hamilton, a hibája miatt az időmérőn Rosberg nyert.

„Azt azért csinálta, mert ütközött az időmérőn. Mondtam neki, hogy mindent ki kell majd fizetnie, amiken ott kárt tett, ebben biztos lehet. Azt mondta nekem, hogy ne is menjek be a szobába, mert ott most szét fog verni mindent. Ezt persze nem reklámozza.”

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Csak az utolsó métereken engedte el Schumachert: A Ferrari-botrány, ami megváltoztatta az F1-et

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
20% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott