A McLarent nem lehet azzal vádolni, hogy lassan reagálnának a világ eseményeire, hiszen alig, hogy a Lamborghini bemutatta brutális pályaautóját, az angolok azonnal túllicitálták azt egy egészen elképesztő, 986 lóerős koncepcióval.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A McLarennél nem elégedtek meg azzal, hogy az alapból is eléggé kraftos hibrid sportautójuk teljesítményéhez hozzátettek még plusz 83 lóerőt, a McLaren P1 GTR ezen kívül egy sor aerodinamikai újítást is kapott, például slick gumikat és fix felfüggesztést.

A GTR leendő tulajdonosai egyébként egy igazán exkluzív klub tagjai lesznek majd, hiszen – pályaautóról lévén szó – a kocsihoz grátiszba jár egy vezetéstechnikai tréning is, amelynek résztvevői többek között a McLaren versenyzői szimulátorában kapnak majd az autójukhoz méltó kiképzést.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Az M7-es egyik felhajtóján vette ki a pihenőidejét egy kamionos

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
35% Argentína
18% Franciaország
11% Spanyolország
11% Anglia
3% Brazília
22% Egy másik válogatott
A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk
Hirdetés