Kevesebb sirályszárny, kerekebb forma, Porsche-gyilkos teljesítmény – a Top Speed renderelt képei szerint ilyen lesz az SLS AMG-t váltó SLC Merci.

A Porsche 911 közvetlen riválisának szánt autóról sok apró részlet kiderül már, például hogy az SLS AMG-nél valamivel kisebb lesz, a sirályszárnyas ajtókat leszámítva viszont a dizájn erősen emlékeztet majd az elődre. Az eddigi infók alapján Kiss Dávid készített renderelt képeket a Top Speednek az autó lehetséges végső kinézetéről, amelyek már valószínűleg nagyon közel járnak a valósághoz.

Az SLC várhatóan a C63 AMG-ben bemutatkozó 485 lóerős AMG motor 585 lóerősre húzott változatát kapja majd, bár más források szerint az erősebb motor csak a Black Series-ben mutatkozik majd be. Az új autó ára a hírek szerint 109 ezer euró, tehát 32 millió forint lehet.

(Fotó: Top Speed)

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Basszust a népnek! – Ezek a magyar partyhangszórók rendesen átrendezhetik a piacot

Többször is előfordult már, hogy hárman harcolnak a vb-címért az utolsó futamon

A Player kérdése: Elkezdted beszerezni a karácsonyi ajándékokat?
37% Naná, idén nem bízok semmit a véletlenre!
25% Fejben már igen, gyakorlatban még nem.
39% Van még idő, majd decemberben!
Advertisement
Hirdetés