Nem kell többé lakókocsi, és a kényelmetlen sátortól is elbúcsúzhatunk: a Mini kifejezetten nyaraláshoz készült tanulmányautóiban gázrezsót, mini hűtőt és napelemes akkumulátort is találunk, és az autó tetején is alhatunk.

Mivel a nyaralást mindenki máshogy képzeli el, a három egyedi Minit úgy tervezték át, hogy a fesztiválozók, a tengerpartot és az aktív pihenést kedvelők is megtalálják a számításukat. Az egyedi sajnos ebben az esetben szó szerint értendő, hiszen a sorozatgyártást egyelőre nem tervezik az angolok, de azért jó elképzelni, hogy jövő nyáron már ezekkel megyünk a tengerpartra vagy a Balaton Soundra csajokat nézegetni.

Fesztiválozáshoz – Mini Clubvan camper

A Mini Clubvan camper a fesztivállátogatók ötcsillagos Hilton szállodája, amelynek csomagtartójából egy gázrezsó és egy mini hűtőszekrény is elővarázsolható. Az autó hátuljában egy egyszemélyes fekvőhely van, így a társaság sátorozós tagjaival ellentétben még az utolsó napon is irigylésre méltó könnyedséggel fogunk tudni lehajolni, bólogatni, oldalra nézni és hasonló bravúros mutatványokat végrehajtani. A tetőablak pedig a legnagyobb melegben is kellemes klímát biztosít.

Tengerpartra – Mini Cowley caravan

A Cowley caravan teljes értékű nyaralóautó, amely a beépített, két égőfejes gáztűzhellyel, hűtőszekrénnyel, mosogatóval és víztárolóval és a kétszemélyes fekvőhellyel egy komplett lakóautó kiváltására is alkalmas. Az áramellátást az autó tetején található napelemes modul biztosítja, így rossz idő esetén akár tévézhetünk vagy rádiót is hallgathatunk a kocsiban.

Kalandvágyóknak – Mini Countryman ALL4

Akik a nyaralást aktív időtöltésként képzelik el, azoknak ideális választás a Countryman ALL4, amely összkerékhajtásával terepen vagy akár az afrikai szafarin is prímán megállja a helyét. Mivel egy vérbeli kalandor úgysem aludna autóban, ehhez a konstrukcióhoz egy tetősátrat kapunk, és a mini terepjáróval még a biciklinket is bárhová magunkkal vihetjük.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Újra feltalálták a kormánykereket a Mercedesnél

„A fizetése 1%-áért is találni embert a helyére” – Keményen kiosztották a távozását belengető Verstappent

„Elrágta a patkány” a biztonsági övét, a rendőrök nem értékelték a kreatív csomót

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te már vettél részt utcai verekedésben?
12% Igen, többször is.
18% Igen, volt egyszer rá példa.
70% Nem.
Megnéztük a belváros legújabb, izgalmas lakóingatlan-fejlesztését
Hirdetés