Vettel szerint még a nézők is észre fogják venni az újításokat.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Sebastian Vettel, a Ferrari pilótája szerint aki követi a sportágat, az nagyon hamar ki fogja majd tudni szúrni a változtatásokat, amiket idénre hoznak, mert szembetűnőek lesznek.

Miután a Mercedes játszi könnyedséggel nyerte meg az utolsó két világbajnokságot az új motorok érájában, a Ferrari kétség kívül azt a célt tűzte ki magának, hogy idén végre legyőzik a németeket.

„Egyértelműen az a célunk, hogy behúzzuk a bajnoki címet” – nyilatkozta Vettel a német Auto Bild Motorsportnak.

„Azt azonban nem szabad elfelejtenünk, hogy múlt évben volt egy csapat előttünk, akiket le kell győznünk.”

A német szerint nagyon sokat haladtak a téli időszakban a fejlesztésekkel, köztük van, pár nagyon komoly, de rejtett fejlesztés, de az autó külsején is lesznek olyan dolgok, amiket könnyű lesz majd észrevenni. Pletykák szerint a Ferrari rövidebb orral és vékonyabb hátsó résszel fog előrukkolni, azonban az igazságra még pár hetet várnunk kell.

„Sok dolgot változtattunk, és vannak dolgok, amik azonnal láthatóak is lesznek. Múlt évben majdnem egy teljesen évig voltam aktív résztvevője a 2016-os autó fejlesztésének, és azt mondhatom, hogy a helyes irányba haladunk.”

 

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Nem az nyer, aki a leggyorsabb – vezettem a világ egyik legtakarékosabb versenyautóját

Sportfotózás mobillal? Ezzel a Leica-kamerás Xiaomi-telefonnal bámulatos képeket lehet lőni

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Külföldi vagy hazai nyaralás?
44% Külföldi
24% Hazai
32% Idén egyik sem