A Bahreini Nagydíjon 2015 után először szerzett pontot Marcus Ericsson.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Ericsson a kilencedik helyen ért célba a drámai Bahreini Nagydíjon, amivel két pontot szerzett magának és a Saubernek, ezzel pedig egy furcsa, vagyis inkább kínos rekordot tudhat magáénak.

50 futamot teljesített pont nélkül, ami egyben azt jelenti, hogy

kihagyások nélkül ennél tovább még senki sem várt az újabb pontszerzésére.

A svéd pilóta ezt megelőzően utoljára a 2015-ös Olasz Nagydíjon végzett az első tíz hely valamelyikén, pedig azóta két teljes idényt is végigversenyezett. Valamit azért tudhat Ericcson, ha még mindig az F1 mezőnyének a tagja.

A szezonnyitón csak hat körig jutott Ericsson, ennek ellenére jobbnak tartják, mint a futamgyőztes Sebastian Vettelt:

Hatalmas a felháborodás az F1 szakértői rangsora miatt

Vannak, akik szerint ez egy szánalomrangsor.

(Fotó: Getty Images) Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
21% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
5% Brazília
19% Egy másik válogatott