A Williamsnél mindenki szenved és mindenki áldozat.

Borzalmas mélypontban és minden eddiginél kilátástalanabb helyzetben van a Williams, amelynek 2019-es autójával (is) komoly problémák vannak – ennek pedig egy héttel a szezonkezdet előtt meg is lett a következménye:

Vezéráldozatot szedett a Williams siralmas 2019-es produkciója

Minden jel arra utal, hogy nem 2019-ben tér vissza a siker útjára a legendás istálló.

A csapat rangidős pilótája, a hosszú idő után visszatérő Robert Kubica frusztrált, azonban nem győzi hangsúlyozni, hogy ebben az állapotban nem csak a versenyzők szenvednek:

„Azt hiszem, mindannyian áldozatok vagyunk. Mindenki ugyanabban a helyzetben van. Senki sem örül a Williamsnél az alkalmazottak közül. Senki.”

Kubica szerint nem bízhatnak a szerencsében, csak a kemény munka révén mászhatnak ki ebből a gödörből – vagy esetleg így:

Forza Russia lehet a Williamsből

Egy orosz milliárdos venné meg a szebb napokat legendás F1-es csapatot, (hogy Forma–1-es pilótaüléshez juttassa fiát).

(Fotó: Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A jövő, ahol 100 az új 60 – a hosszú élet titka egyszerűbb, mint gondolnánk

Ez most a legérettebb Honda SUV? Ilyen a ZR-V hosszabb használat után

Teljesen kiakadtak a rajongók az F1-pilóták hivatalos közös fotójától

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Hány éve dolgozol a jelenlegi munkahelyeden?
8% Kevesebb mint egy éve
19% 1-3 éve
22% 4-7 éve
13% 8-10 éve
38% +10 éve
A kreatívok új aranykora: mutatjuk, hogyan törhetsz ki itthonról világszínpadra
Hirdetés