Fékezés nélkül hajtott a terelésbe az M7-esen egy furgon sofőrje, és lenne egy tippünk, hogy mit csinált vezetés helyett.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Nemrég az M7-es autópályán, Székesfehérvár közelében rögzítette a közútkezelő egyik forgalomfigyelő kamerája, amint egy furgon fékezés nélkül belehajt a gyorsforgalmi út egy lezárt szakaszába. A döbbenetes baleset annak ellenére történt meg, hogy a megszűnő sávra számos tábla hívta fel a figyelmet, az útpálya fölött lévő elektronikus tábla is figyelmeztette a sofőröket a munkaterületre.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Magyar Közút Nonprofit Zrt. (@magyarkozut) által megosztott bejegyzés

A furgon annyira egyenletesen haladt, egyenesen bele a terelésbe, hogy csak arra tudunk gondolni: a telefonját nézte közben.

Nem lehet elégszer mondani, hogy figyeljétek a táblákat, ne rutinból vezessetek, és ne csináljatok semmi olyat közben, ami elvonja a figyelmeteket, mert ennél jóval komolyabb gond is kerekedhet belőle.

Itt például nem sokon múlt egy nagyobb tömegbaleset:

Újra a közútkezelő nagy, sárgán villogó terelőjébe csapódott egy autós

A kamionosok gyorsan kapcsoltak, így nem történt nagyobb baj.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

Sportfotózás mobillal? Ezzel a Leica-kamerás Xiaomi-telefonnal bámulatos képeket lehet lőni

A frissen őrölt kávé nem csak a ráérős reggelek kiváltsága

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Külföldi vagy hazai nyaralás?
43% Külföldi
24% Hazai
33% Idén egyik sem
Erdőterápia a zuhany alatt, avagy ilyen a stílusos lelassulás a Balatonnál
Hirdetés