A maranellói gyártó szerint nincs tisztán elektromos módja a LaFerrarinak, mégis többször bizonyították már, hogy mégis lehet vele némán gurulni. Nemrég Jay Kay zöld példányát videózták le, amint a V12-es beindítása nélkül mozog.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Ma a legvágyottabb szuperautók többnyire hibridek, ám a McLaren P1 és a Porsche 918 Spyder ellenében a LaFerrari nem képes tisztán elektromotorral haladni, hiszen nincs ilyen üzemmódja. Az olaszok szerint nem illene hozzá, de mégis többször is lehetett már látni olyan LaFerrarit, ami hang nélkül haladt. Most egy elég ismert példány, Jay Kay autója bizonyította a feltevést.

Az élénkzöld szuperautó az utcán még beindította a 6,3 literes V12-est, de egy londoni márkaszerviz parkolójában már tisztán elektromosan mozogtak vele. Nem mintha sokan használnák ezt a funkcióját, ha hivatalosan lenne ilyen, de erre a célra tökéletes volna. Jay Kay, úgy tűnik, elég fontos vevője a Ferrarinak ahhoz, hogy számára megoldják a dolgot.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Sportfotózás mobillal? Ezzel a Leica-kamerás Xiaomi-telefonnal bámulatos képeket lehet lőni

Nem az nyer, aki a leggyorsabb – vezettem a világ egyik legtakarékosabb versenyautóját

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Player kérdése: Külföldi vagy hazai nyaralás?
44% Külföldi
24% Hazai
32% Idén egyik sem