Látványos videóban mutatja meg a Pagani, hogy az északi sarkkörön is próbára tették a Huayra legújabb változatát, és azt is tanulságos nézni, mire megyünk ABS és ESP nélkül.

A blokkolásgátló és menetstabilizáló rendszerek működését mutatja be ez a videó, ahol az autó egyik fele aszfalton, a másik fele jégen fut, és jól látszik, hogy fékezéskor az ABS és ESP nélkül nem sokra megyünk. De mivel egy Pagani Huayra BC mutatja be a manővert, még izgalmasabb az a rész, ahol a tesztpálya környékén vezetik az autót.

Bár valószínűleg nem sok Huayra tulajdonosa viszi majd ilyen nagy hóba az autót, de a Pagani itt is kipróbálta a prototípust, és kellemesen borzongató látvány, ahogyan a befagyott tó jegén finoman driftelt a Huayra. A BC a típus legújabb változata, ami 789 lóerős, és mindössze 20 példány készül belőle, egyenként 2,3 millió eurós áron.

Ide kattintva nézheted meg a videót.

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Ünnepi útmutató férfiaknak, akik olyan ajándékot akarnak adni, ami valóban megérinti a szívet

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Öt pikáns ajándékötlet a barátnődnek, ha idén kicsit felforrósítanád a karácsonyt

A Player kérdése: Te szoktál magadnak ajándékot venni karácsonykor?
32% Igen, persze, szerintem teljesen normális.
68% Nekem ez fura, nem, nem szoktam.