Az új Star Trek mozifilm apropóján forgatott Audi reklámban az Enterprise űrhajó régi és új első tisztje szívatják egymást, vagyis előbbit inkább a kocsija.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A reklámban az Enterprise űrhajó régi és új első tisztje aki késik, az fizet alapon golfozni indulnak, de míg Quinto az Audi S7 volánja mögött kényelmeskedik, addig Nimoy kénytelen beérni egy tragacs CLS 550-es Mercivel, amely az Audi által elképzelt alternatív univerzumban kábé egy Trabant komfort színvonalát hozza. A Zsákos Bilbó dalát éneklő, bazmegelő Nimoy zseniális, és bár a versenyt természetesen elveszti az Audival szemben, egy ügyes (vulkáni) fogással végül mégiscsak jól jön ki a dologból.

Az ötletes hirdetés a nálunk május 16-tól vetített Sötétségben című új Star Trek-film apropóján készült, és bár van egy olyan érzésünk, hogy a filmbe nem sikerült becsempészni a négykarikás logót, az Audi a reklám végén felvillantja a probléma egyik lehetséges, sci-fibe illő megoldását is.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
22% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott