Nem a mercedeses Toto Wolff, de nem is a Red Bull-os Chris Horner az.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A McLaren tavaly hivatalosan is kilábalt a gödörből, hiszen az idény végén a harmadik helyen végzett a konstruktőrök között. Az istálló feje, Zak Brown szerint ehhez az is nagyban hozzájárult, hogy átalakult a csapat felépítése, ami leegyszerűsítve úgy néz ki, hogy Brown csak a pénzügyi stabilitásáért felel, a csapat irányítását a 2019-ben a Porschétól érkező Andreas Seidl végzi.

A McLaren-vezér szerint pedig a német nem csak szimplán nagyon jól ténykedik:

„Szerintem Andreas a legjobb csapatfőnök a boxutcában, (...) egészen fantasztikus ebben.”

Brown hozzátette, hogy Seidl teljes hatáskörrel rendelkezik, és úgy irányítja a csapatot, ahogy jónak látja. Maga a német is elismerte, hogy megvan a szerepek határozott leosztása, amit már csak az elszámoltathatóság miatt is fontosnak tart, és örül, hogy Browntól irányból érzi a maximális támogatást, és azt a bizalmat, hogy szabadon, saját elképzelései szerint vezesse a csapatot.

Eközben...

Pont annyival csökkentette Hamilton fizetését a Mercedes, amennyivel többet akart a brit

Jelentősen kevesebbet kap idén a címvédő a címvédőtől, persze az így sem kevés pénz.

(Forrás: planetf1.com, Motorsport, fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Kvíz: mondunk három autót, melyiket nem a nyolcvanas években mutatták be?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
17% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés