Nem tudjuk, hogy ez-e a legfontosabb szempont, amikor Teslát veszel, de az biztos, hogy ha arra ébredsz, hogy a kocsid egy hatalmas pocsolya közepén áll, te pedig nem gumicsizmában kezdted a napot, akkor baromi hasznos, hogy egyedül ki tud gurulni belőle.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Mert mi történik a Tesla Model X-nél ahelyett, hogy vizes zoknival kéne végig csinálnod a napot? A kocsi előregurul, aztán előzékenyen még az ajtót is kinyitja neked, ami elég rendes dolog tőle, ha mondjuk azért állt a tócsa közepén, mert éppen zuhog a hurrikán.

Igaz, a Tesla ennél jóval távolabbra tekint, hiszen az autóik nem csak gurulgatni tudnak a parkolóban, de gyakorlatilag önmaguktól is közlekednek. Így ha a törvényhozók is úgy akarják, hamarosan akár az is lehetséges lesz, hogy a világ másik végéről magadhoz rendeld a Tesládat, ami útközben önállóan feltölti magát, és ha szinkronizálod a naptáraddal, akkor azt is tudni fogja, pontosan mikor kell érted mennie.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Nem az nyer, aki a leggyorsabb – vezettem a világ egyik legtakarékosabb versenyautóját

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

Sportfotózás mobillal? Ezzel a Leica-kamerás Xiaomi-telefonnal bámulatos képeket lehet lőni

A Player kérdése: Külföldi vagy hazai nyaralás?
44% Külföldi
24% Hazai
32% Idén egyik sem