Lando Norrisnak sikerült autóját valami nagyon furán a kavicságyba tennie a barcelonai teszthét utolsó napjának legelején.
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
Az 5-ös kanyarban lassabb sebességnél a McLaren hátulja kitört, onnan pedig már semmi sem tudta megmenteni az ifjonc pilótát a sódertől – jött is a piros zászlós megszakítás, 20 percig pedig nem történt semmi:
Az újoncoknak még szokniuk kell az F1-et:
(Fotó: RaceFans)
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben