Legendás, kisszériás, de az árverésre bocsátott darab ezen belül is különleges.

A 2000GT volt nem csak a Toyota első komoly autója, hanem Japán első sportkocsija is, amelyet egyébként a Yamaha gyártott, és összesen csak 351 darab készült belőle.

A licitre bocsátott példány az első balkormányos, és az első, amerikai piacra szállított példánya, ráadásul nem restaurált, hanem eredeti, kitűnő állapotú és sérülésmentes. 1–1,2 millió dollárt várnak érte.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Tréner? Panzió? Kozmetika? Így lehet a kutyád még boldogabb, miközben a te életed is könnyebbé válhat

Csak egy olasz tud úgy ordibálni a lerobbant kocsija miatt, mint ez a srác az Alfája mellett

Max Verstappen 100%-os, Miamiban és a szezon eddigi időmérőin is

További cikkeink a témában