Nagyon magasra tették a mércét, amikor arról volt szó, mennyire dicsérik Max Verstappent.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Bár Lando Norris nyerte a São Pauló-i Nagydíjat, a nemzetközi sajtó figyelme mégsem a világbajnoki pontverseny éllovasára irányult. A futam után szinte mindenki Max Verstappent méltatta, aki a bokszutcából rajtolva küzdötte fel magát egészen a harmadik helyig, mindezt úgy, hogy egy defekt is hátráltatta a verseny során.

A brit Daily Mail különösen magasra tette a lécet a négyszeres világbajnok – egyébként abszolút jogos – dicséretében, amikor azt írta:

„Verstappen úgy vezetett, mint egy isten.”

Ehhez képest a holland De Telegraaf ennél azért valamivel visszafogottabban, de természetesen elismerően nyilatkozott róla, mondván: „Verstappen ezúttal is lenyűgöző volt, és fantasztikus versenyzésének a harmadik hely lett a jutalma”.

A szintén holland AD „hihetetlennek” nevezte a Red Bull-pilóta teljesítményét, hozzátéve, hogy erről „még sokáig beszélünk majd”. Az osztrák Kronen-Zeitung „varázslatként”, míg a spanyol Marca „történelmi felzárkózásként” írta le Verstappen tagadhatatlnul elképesztő teljesítményét.

(Forrás: MTI, fotó: Getty Images)

Ez is érdekelhet:

Piastri értékelte a bajnoki esélyeit

Oscar Piastri feladta volna a reményt?

Ezzel a manőverrel csinálhatott Piastri világbajnokot Norrisból

A São Pauló-i Nagydíjon (is) hibázott Oscar Piastri, ami könnyen lehet, hogy eldöntötte a világbajnoki cím sorsát.

A McLaren Piastri ellen dolgozik és Norrist favorizálja?

Tényleg létezhet, hogy az angol csapat az angol pilótáját részesítheti előnyben az ausztrál versenyzőjével szemben?

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Erdőterápia a zuhany alatt, avagy ilyen a stílusos lelassulás a Balatonnál

A frissen őrölt kávé nem csak a ráérős reggelek kiváltsága

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Külföldi vagy hazai nyaralás?
43% Külföldi
24% Hazai
33% Idén egyik sem
Erdőterápia a zuhany alatt, avagy ilyen a stílusos lelassulás a Balatonnál
Hirdetés