Az ausztrál nem érti, hogy Maldonado egyáltalán mit keres a Forma-1-ben.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Mark Webber, aki mindig is kimondta, hogy mit gondol, egy interjúban megnevezte a szerinte legjobb és a legrosszabb pilótát is a jelenlegi rajtrácson. Az ausztrál pilóta szerint három nagyon tehetséges pilóta van a rajtrácson, köztük a barátja, Fernando Alonso is, de a jelenlegi World Endurance-világbajnok szerint volt csapattársa az ász.

„Fernando nagyon jó pilóta, viszont ami idén is látszott, hogy könnyen elveszíti a motivációját. A volt csapattársam, Sebastian alapból egy nagyon jó pilóta, Lewis pedig elképesztően gyors.”

„Ha csak egyet választhatnék, akkor Sebastiant választanám, mert ő az, aki úgy egyben minden előnyös dologgal bír, képes a csapatot összetartani, és szerintem a Ferrarinál is hamarosan elkezdi hozni a jobbnál jobb eredményeket.”

„Neki megvan az az előnye, hogy mindig tökéletesen összeszedett, és annak ellenére, hogy nem volt teljesen jó a viszonyunk, úgy gondolom, hogy Lewis csapattársának lenni mentálisan sokkal megviselőbb, mivel Seb mindent a magam német higgadtságával tesz.”

„A legrosszabb pilóta pedig szerintem Pastor Maldonado. Nem is értem, hogy miért van egyáltalán itt.”

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

111 km/órával száguldott a valaha készült leggyorsabb Lego-autó

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
15% Spanyolország
10% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés