Vagy Magneto. Vagyis Sir Ian McKellen. Elég angolos lesz, de érdemes megnézni.
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
Én nem így láttam anyámtól, de attól ez még jó lehet. Hagyma nincs, de van tej és vaj plusz egy pirítós a végén, a többi pedig olyan egyszerű, hogy egy hobbit is megérti. Köszi, Gandalf!
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben