Ha nincs kés a közeledben. Mert ha van, akkor inkább azzal csináld.
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
Dave Hax hiánypótló tartalommal rukkolt elő, ugyanis előállt egy olyan videóval, ami egy nagyon furcsa helyzetet taglal. Van nálad kés, de te KARATEÜTÉSSEL akarod felszelni a dinnyét! Méretes dzsuvát csinál, mindened ragadni fog, de tíz másodpercre Bruce Lee-nek érezheted magad! Na most, ha nincs kés az embernél, akkor is megpróbálhatja szétütni a dinnyét, de az a tippünk, hogy az még nagyon rumlit fog csinálni.
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben