Az persze nem titok, hogy a színész milyen brutálisan szigorúan veszi az edzést, az mégis meglepő lehet, hogy mennyire komoly  felszerelést visz magával az éppen aktuális forgatási helyszínekre.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

Tulajdonképpen egy komplett konditermet kell felállítani neki, ahol tényleg mindenféle gép megtalálható. Úgy tűnik, éppen ez lehet az egyik nagy előnye annak, ha az ember menő színészként keresi a kenyerét; nem kell többé konditerembe mennie, a konditerem megy utána.

Johnson az elmúlt hónapokban Vancouverben dolgozott a Skyscraper című filmen, az utolsó napját pedig az alábbi videóval ünnepelte meg, amiben bemutatja követőinek a saját "utazó cirkuszát", ami több mint 18 tonnányi kondifelszerelésből áll.

A következő helyszín Hawaii, szóval az embereinek bizonyára felér majd egy komplett edzéssel, mire összepakolnak és ott újra mindent felállítanak neki.

(Instagram)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Sofiából csak úgy sugárzik az életöröm

Az első arra járó kocsi megállna, ha Emily stoppolna

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
47% Igen
46% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés