Nem sok karácsonyi hangulat jutott a Microsoft ünnepi reklámjába, álmodozó kutyus viszont annál több. Nagyon aranyos, de nem tudjuk nem megjegyezni, hogy a reklám végkicsengése egy kicsit szerencsétlen. A klipből ugyanis az jön le, hogy a gazdik az ünnepek alatt totálisan tojnak a kedvenceikre, inkább kockulnak, és ez így teljesen rendben van. Ez most egy kicsit félrement.
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben