Tom Erik Heimennek nem elég, ha csak úgy szimplán lezuhan egy szikláról, előtte még jól fel is gyújtják, mert úgy végre van benne valami izgalmas.

Az egész base jumpingos dolog kezd kicsit elhülyülni, mert hogy eleve elég veszélyes a dolog, de vannak arcok, mint például Tom Erik Heimen, aki nem elég, hogy leugrik egy 1200 méteres szikláról Norvégiában, előtte még fel is gyújtja magát. A dolgot megnehezíti, hogy a bázisugrók főernyője tulajdonképpen egy olyan póternyő, amit azért építenek be szettekbe, ha a normális, elsőszámú ernyő megsérülne, például kigyulladna. Ilyesmi szerencsére nem fordult elő, pedig egy ilyen durva mutatványnál semmin sem lepődtünk volna meg. A hét, de lehet, hogy az év hülyesége következik.

Persze Tom Erik, aki egyébként profi kaszkadőr, nem csak úgy spontán csinált magából égő gyufaszálat, ugyanis az egész hajcihőt egy tűzvédelmi ruházatot gyártó cég szponzorálta, hősünk az ő rucijukban veti magát a mélybe. Szóval ne csináld utána.

(Forrás: The Awesomer)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A jövő, ahol 100 az új 60 – a hosszú élet titka egyszerűbb, mint gondolnánk

10 sztori, ami miatt felejthetetlen marad a 2026-os téli olimpia

Senki sem tudta megközelíteni a norvégokat az éremtáblázaton

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Hány éve dolgozol a jelenlegi munkahelyeden?
8% Kevesebb mint egy éve
19% 1-3 éve
22% 4-7 éve
13% 8-10 éve
38% +10 éve
A kreatívok új aranykora: mutatjuk, hogyan törhetsz ki itthonról világszínpadra
Hirdetés