Kutyaharapást szőrével.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A vádak szerint egy chicagói férfi, akit azzal vádolnak, hogy az elmúlt hónapban lopott autót vezetett, kedden a zoomos bírósági tárgyalásán egy másik lopott autóból jelentkezett be.

Ez úgy derült ki, hogy a rendőrök akkor csaptak le Joshua Slaughterre, amikor a saját tárgyalására jelentkezett be.

Mint kiderült, a férfi a bejelentkezés során sem a saját autójában ült, hanem egy újabb lopott autóban. A férfi először március 8-án lopott egy Dodge Chargert, ami úgy tűnt fel a rendőröknek, hogy nem volt rajta rendszám, Slaughter pedig az autó papírjait sem tudta felmutatni.

A férfi ezután magyarázkodni kezdett, zavaros történetet mesélt arról, hogy hová tűnt a rendszámtábla.

Ennek az ügynek a tárgyalása közben kapták el a rendőrök, miközben már egy másik lopott autóban ült.

A második lopott autó egyébként egy BMW X5-ös volt. A rendőrök kiszállították a férfit az autóból, majd átkutatták a járművet. Kiderült, hogy BMW is lopott volt, azt egy közeli kereskedésből lopták el napokkal azelőtt.

Slaughtert előállították és előzetes letartóztatásba került.

CWB Chicago; kiemelt kép: CPD

Ez is érdekelhet:

A hős seriffről kiderült, hogy kamu razziák során több tonna marihuánát lopott

És véletlen pont hozzá került 600 ezer dollár lefoglalt készpénz is. A drogokkal pedig saját maga kezdett kereskedni.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
21% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott