A 27 évesen elhunyt énekesnő életéről csak hatásos filmet lehet készíteni. Legalábbis mi bízunk benne.

És ugyanígy az egykori zenész szülei is bíztak ebben, ugyanis a Back to Black című film elkészültét ők maguk is támogatták, sőt, a Wineouse zenéinek tulajdonjogaival rendelkező Universal Music Group és Sony Music Publishing is engedélyezte az eredeti dalok felhasználását. Ha ez nem lenne elég, a rendezésre felkért Sam Taylor-Johnson maga is személyesen ismerte az énekesnőt, így egy egészen intim biopicre számíthatunk.

A főszerepben az angol színésznőt, Marisa Abelát láthatjuk, aki eddig inkább sorozatokban szerepelt, de a tavalyi év kasszasikerében, a Barbie-ban is kapott már egy mellékszerepet.

A filmből a britek kapnak a legkorábban, hiszen náluk már április 12-én bemutatják, majd az amerikai mozikba május 10-én érkezik meg az alkotás. Magyar mozis bemutatóról egyelőre még nincs hír.

Ez is érdekelhet:

Támogatott és ajánlott tartalmaink

AI-kvíz: kitalálod, milyen fogalmakhoz készítette a mesterséges intelligencia ezeket a képeket?

Nem tudod, miről maradtál le eddig, ha még nem láttad az Ugandai feláldozhatók előzetesét

Már csak ez hiányzott: jön a Feláldozhatók női verziója

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Jönnek vissza a V8-as motorok az F1-be. Mit gondolsz erről?
70% Végre! Minél előbb, annál jobb!
25% Ettől nem lesz izgalmasabb a bajnokság, de ártani nem fog.
5% Szerintem rossz döntés.
Százhektáros paradicsom golfkóstolóval, privát wellnessel és regionális ízekkel
Hirdetés