Egy viharos szakítás meggondolatlan cselekedetekre késztethet, és pontosan ez történt azzal a kínai nővel, aki azért bérelte ki a volt pasija autóját, hogy minél nagyobb összegű bírságot halmozzon fel vele.

Miután szakítottak vele, egy kínai nő bosszúból kibérelte a volt pasija autóját egy car sharing alkalmazással napi 800 jüanért, azaz 37 ezer forintért, majd piros lámpákon hajtott át vele. Nem csak egyszer-kétszer, hanem összesen 49-szer két nap alatt. A fickó azért hagyta ott a barátnőjét, hogy új kapcsolatot keressen, és

a nő tudta, hogy az ex bérbe szokta adni az Audiját egy car sharing alkalmazással, ezért azt eszelte ki, hogy ezzel a módszerrel fog bosszút állni rajta.

Mivel ha saját maga veszi bérbe az autót, hamar lebukott volna, ezért megkért egy másik férfit, hogy kölcsönözze ki helyette, állítólag randit is ajánlott neki cserébe, és a történet itt lesz egy fokkal még bonyolultabb.

Nem biztos, hogy a randira hívott fickó tudott a nő eredeti szándékáról, mindenesetre nem saját maga intézte a dolgot, hanem egy másik férfit bízott meg a bérlettel, aki aztán kölcsönadta neki a kibérelt autót.

A rendőrség az ötvenedik szabálysértés – 49 piros lámpán áthajtás és egy gyorshajtás – után már elég gyanúsnak tartotta a dolgot ahhoz, hogy felvegye a kapcsolatot a tulajdonossal,

és nem kellett sok idő hozzá, hogy felgöngyölítsék az ügyet. Nem tudjuk, hogyan remélte megúszni az ámokfutást a nő, de a bosszútól fűtve valószínűleg nem gondolta át elég alaposan a dolgot, mindenesetre őt és az ügyben részt vevő, randira hívott, de felültetett férfit letartóztatták, és legalább bírságra biztosan számíthatnak.

via, illusztráció: Getty Images

Ez is érdekelhet:

Nem hiszed el, hogy ezek a pofátlanságok a magyar utakon történnek

A rendőrség legújabb válogatására elkerekedik a szemed.

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Basszust a népnek! – Ezek a magyar partyhangszórók rendesen átrendezhetik a piacot

Dezodorral arcon fújás és tükörletörés lett abból, hogy két autós ugyanazt a parkolóhelyet nézte ki magának Tatabányán

A Player kérdése: Elkezdted beszerezni a karácsonyi ajándékokat?
37% Naná, idén nem bízok semmit a véletlenre!
25% Fejben már igen, gyakorlatban még nem.
39% Van még idő, majd decemberben!
Advertisement
Hirdetés