Az ír bunyós az interneten különleges sózási technikájáról és pózerkedéséról híres Nusret Gökçe, alias Salt Bae dubaji éttermében, a Nusr-Et Steakhouse-ben vacsorázott hétfő este, és ha már ott volt, megkóstolta az étlap legdrágább tételét, a 24 karátos aranyba csomagolt Golden Tomahawk steaket.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A fogás alapból nem olcsó, hiszen japán wagyu marhából készült, az árára azonban még rádob néhány nullát az is, hogy süzés után vékonyka aranyfóliába csomagolják, és így szolgálják fel azoknak, akik hajlandóak rontani egy kicsit a remek ízélményen, csak hogy elmondhassák, másnap aranyat húztak le a vécén.

Íme az Arany Tomahawk teljes életnagyságban

Conor McGregor pedig pont ilyen ember. A vacsiról még videó is készült, amiben megnézheted, hogyan etette meg nemesfémmel Salt Bae a nemrég csúnya vereséget elszenvedett harcost.

Az extravagáns étel egyébként ezer dollárba, azaz nagyjából 295 ezer forintba fáj, ami McGregornak igazából aprópénz, így ha kíváncsi volt rá, milyen íze van az aranyba csomagolt wagyunak, már miért is ne próbálta volna ki?

(via)

Ez is érdekelhet:

Conor McGregor szerint megérdemelte, hogy kikapott, azonnali visszavágót akar

Hosszabb bejegyzésben elemezte a legutóbbi teljesítményét az ír.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Szép kis árcédula lesz a novemberben érkező GTA 6 dobozán

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott