Stallone nem kicsit akadt ki a közelmúltban, amiért a Rocky-franchise producerei gyakorlatilag kicsavarták a kezéből a hagyatékát. Ő legalábbis így látja a dolgot.

A sztár amiatt fakadt ki a közösségi médiában, mert Irwin Winkler spinoffot készít Ivan Dragóról, vagyis a harmadik Creed-mozival együtt immár úgy tágítja tovább a Rocky-univerzumot, hogy abban neki már semmilyen szerepe nem lesz. Stallone bátyja szintén megszólalt az ügyben, ő Michael B. Jordanre is locsolt egy kis savat, aki már nemcsak a címszereplője, de a rendezője is lett a Creed III-nak.

Annak a filmnek, aminek most befutott az első trailere. A sztori ezúttal Adonis és gyermekkori barátja között bonyolódik, aki hosszú börtönbüntetés után a bokszoló bizalmába férkőzik, majd őt csúnyán hátba szúrja. Az ellenfél szerepében a magát brutálisan kipattintó Jonathan Majors.

A Creed III 2023. március 2-án kerül a magyar mozikba. Kíváncsian várjuk, hogyan sikerült a karakter első, valóban önálló filmje, melyben már Rocky nélkül kell boldogulnia.

Ez is érdekelhet:

Önálló film készül Rocky legveszélyesebb ellenfeléről, amitől Stallone rendesen kiakadt

Úgy elküldte a film producerét a fenébe, hogy csak pislogunk.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Tuti, hogy ez a film lesz az év legjobb fekete komédiája!

AI segítségével hozzák vissza a tavaly elhunyt Val Kilmert egy készülő filmben, és már meg is mutatták, hogy fog kinézni

Placebo-koncert lesz a Budapest Sportarénában

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Az Egyik csata a másik után kapta az Oscar-díjat. Te láttad?
19% Igen, nagyon bejött.
33% Igen, de nekem annyira nem adta.
29% Nem láttam, de megnézem.
19% Nem láttam és nem is tervezem.
Miért lett hirtelen mindenki kicsit barista?
Hirdetés