"Folytatások, de minek"-rovatunk következik.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Bár szerintünk nem lett vészesen rossz az Amerikába jöttem 2, azt azért nehéz nem mejegyezni, hogy a jótól némileg messze áll. Folyamatosan az első részt ismételgetve próbált felültetni a nosztalgiavonatra, ráadásul Akeem fia nem különösebben volt érdekes karakter, márpedig ő lett volna a folytatás igazi főszereplője. Ezzel együtt egyszer nézhető volt, de már most sem tudnánk felidézni belőle szinte semmit. Ezért is meglepő, hogy Eddie Murphy arról beszélt, hogy részéről jöhet a harmadik rész.

De még egy darabig várni kell rá, ugyanis egy olyan ötlete van a folytatásra, amihez egy kicsit idősebbé kell válnia. Eddie arról mesélt, hogy a harmadik rész még 16 évig nem foroghat le, ugyanis be kell töltenie a 75-öt, és nem úgy tenni, mintha betöltötte volna. Hogy miért mondta ezt, jó kérdés, mivel ha valaki, hát ő aztán tényleg szeret belebújni mindenféle maszkokba, és akár komplett családokat is eljátszani a filmjeiben kortól és nemtől függetlenül.

Az Amerikába jöttem 3 elkészülése nem lenne meglepő, a második nekifutás ugyanis iszonyúan sikeres az Amazon Prime-on, és ugyan nem volt mindenki kedvence, azért nagyon is sikeres filmmé vált a bemutatója után nem sokkal. Valószínűleg mindenki megnézné a 3-at is, de ha megint csak nosztalgiáznának, akkor annyira azért tényleg ne siessenek vele.

Ha nem olvastad kritikánkat az Amerikába jöttem 2-ről, akkor csak tessék:

Az Amerikába jöttem 2. nem a folytatások királya, de legalább nem fáj

Akeem visszatért, és bár valójában semmi indoka sincs arra, hogy 30 év után újra itt legyen, legalább nem bántja meg a régi rajongókat. Sőt, néha rendesen kiszolgája őket.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Szép kis árcédula lesz a novemberben érkező GTA 6 dobozán

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
35% Argentína
18% Franciaország
15% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
19% Egy másik válogatott
A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk
Hirdetés