Nem a Goat Simulator volt a játékipar csúcsa. Május 7-én kint lesz a GoatZ. Az első kecskezombi-szimulátor. Annyira beteg lesz, mint semmi ezen a világon. Nézz bele a gameplay-be, amiből kiderül, hogy már autót is vezethetünk, és magunkra csatolhatunk golyószórót is. Természetesen mindenképpen beszerezzük.
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben