Igen, tudjuk, hogy immár kilenc éve téma az Uncharted-mozi, de most végre egy illetékes szájából hangzottak el a biztató szavak.

Az első pletykák a 2007-es első rész után két évvel ütötték fel a fejüket. Akkoriban még arról volt szó, hogy Nathan Drake-et Mark Wahlberg fogja játszani, a rendezői székbe pedig David O. Russelt ültetik. Aztán a filmterv hirtelen eltűnt, majd szabályos időközönként újra beszélni kezdtek róla, de a találgatások és ígérgetések szintjét soha nem lépte túl a dolog.

Most azért kezdtünk megint bizakodni, mert maga a reménybeli rendező, Shawn Levy nyilatkozott végre a filmmel kapcsolatban, amikor esedékes projektjeiről kérdezték.

Jelenleg a starthoz legközelebb az Uncharted áll, és ez ráadásul egy hatalmas cím. Végre van egy nagyon jó forgatókönyvünk, és a főszereplőt is megtaláltuk Tom Holland személyében. Ez a mozi egyelőre még a tervezés és casting stádiumában van, de azt kell mondjam, hogy ez áll a legközelebb ahhoz, hogy megkezdjük a forgatást. Rendkívül izgatott vagyok.

És ezzel mi is így vagyunk, hiszen videojáték-szcéna egyik legszórakoztatóbb címéről beszélünk, melynek főszereplője simán lehetne a XXI. század Indiana Jonesa.

Tom Holland az ifjú Nathan Drake szerepében domboríthat

A film egyfajta előzmény lenne a szériához, így azt mutatná be, hogyan vált a fiatal Nathan Drake félelmet nem ismerű kalandorrá.

Bízunk benne, hogy nem csak egy újabb vaklármáról van szó!

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Kijelenthetjük, hogy Angelina Jolie és Brad Pitt 19 éves lányával sem lehetne ijesztgetni senkit

Kvíz: tudod, mikor és mit ünneplünk?

Nincs túl sok jó húsvéti mozi, de mi azért összeszedtünk belőlük tízet

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te már vettél részt utcai verekedésben?
12% Igen, többször is.
18% Igen, volt egyszer rá példa.
70% Nem.
Megnéztük a belváros legújabb, izgalmas lakóingatlan-fejlesztését
Hirdetés