A Blizzard szerint nem kis pénz van régi játékok modernre pimpelésében, melynek legújabb bizonyítéka a szeptember 23-án érkező Diablo II: Resurrected, a legendás második Diablo remasterelt verziója.

Annak idején a játék intrójától az embernek tátva maradt a szája, hiszen a Blizzard már akkoriban is a csúcsminőséget képviselte ilyen téren (is). Az eredetit itt nézheted meg, de ne csodálkozz, ha nem leszel tőle hasra esve, hiszen manapság már az ingame jelenetek is köröket vernek erre a minőségre.

A felújított változat bevezető kisfilmjéhez tehát alaposan hozzá kellett nyúlni, az eredmény pedig olyan lett, hogy nem sok okunk lehet panaszra.

A játék nagyjából mindenre érkezik, ami konkrétabban PC-t, Xbox One-t, Xbox X|S-t, PS4-et, PS5-öt és Nintendo Switch-et jelent.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Kijelenthetjük, hogy Angelina Jolie és Brad Pitt 19 éves lányával sem lehetne ijesztgetni senkit

Kvíz: tudod, mikor és mit ünneplünk?

Nincs túl sok jó húsvéti mozi, de mi azért összeszedtünk belőlük tízet

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te már vettél részt utcai verekedésben?
12% Igen, többször is.
18% Igen, volt egyszer rá példa.
70% Nem.
Megnéztük a belváros legújabb, izgalmas lakóingatlan-fejlesztését
Hirdetés