Sejteni eddig is lehetett, de most már egy-két infó is beesett a második részről.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Venomot nem szerette mindenki, de azt nem lehet elvitatni tőle, hogy talicskával tolta be a pénzt a Sonyhoz, így nem csoda, ha folytatják. Eleve ugyebár belengettek egy folytatást a stáblista utáni egyik jelenettel, Woody Harrelson nem jópofiból ült be egy rövidke jelenésre, és akinek felment a pulzusa a megjelenésétől, az elég jól fog járni a második résszel. Mert hát igen, a folytatásban Harrelson karaktere, Vérontó vagy Mészárszék megy majd neki Venomnak, nagy valószínűséggel továbbra sem rengeteg vér keretében.

Az már biztos, hogy az első rész rendezője, Ruben Fleischer nem tér vissza, mivel nagyon elfoglalt lesz a Zombieland 2 rendezésével, és az is tuti, hogy az írók közül csak Kelly Marcel kalapálja majd össze a forgatókönyvet. Mivel a Sony belengetett egy 2020-as Marvel-folytatást, nem nehéz kitalálni, hogy a Venomé lesz az, és ha így van, akkor 2020. októberében lehet majd látni újra a vásznon az Eddie Brock/Venom-párost.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
21% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott