Az éppen ma a negyvenedik születésnapját ünneplő Kate McKinnon 2018-ban Budapesten forgatta A kém, aki dobott engem című vígjátékot, a magyar fővárosban töltött hónapok alatt pedig egészen meglepő dolgokat is sikerült tanulnia.

Igazi barátokra is szert tett, akik közül az egyik, egy bizonyos Erik nevű stábtag megtanította neki az Animal Cannibals Yozsefváros című nótájának első verzéjét. McKinnon kiváló nyelvérzékét dicséri, hogy sikerült ezt szinte tökéletesen elsajátítania, amit a túlzás nélkül tízmilliós nézőszámú The Tonight Show-ban a házigazda, Jimmy Fallon kérésére elő is adott.

A videó ellenállhatatlanul szórakoztató, és ezzel a színésznő azonnal beköltözött a szívünk egy nagyon kényelmes és meleg zugába. Születésnapja alkalmából ezzel az időtlen videóval köszöntjük.

McKinnon legutóbb a Barbie című filmben szerepelt, amit mi 2023 legjobb vígjátékaként díjaztunk a tavalyi filmes évet összegző cikkünkben.

Kiosztjuk a Player 2023-as filmes díjait

Soroljuk, melyek voltak idén szerintünk a legjobb filmek műfajonként, melyik volt a legerotikusabb és legbetegebb jelenet, a legnagyobb csalódás, a legfeleslegesebb remake és még sorolhatnánk. Lehet szemezgetni.

(Főkép: Getty Images)

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Öt pikáns ajándékötlet a barátnődnek, ha idén kicsit felforrósítanád a karácsonyt

Láttad már Palvin Barbit szexi mikulásruhában?

Így ünneplik gyönyörű és világhírű nők a karácsonyt

A Player kérdése: Befejeződött az F1 idei szezonja. Nálad ki az év versenyzője?
29% Norris
51% Verstappen
9% Piastri
2% Russell
9% Egy másik versenyző
A private jet nem luxust, hanem minőségi időt ad – felszálltunk a VistaJet zászlóshajó gépére
Hirdetés