Valószínűleg máris megvan az év legbizarrabb balesete.

„A 32 éves pályafutásom alatt még soha nem láttam ilyet” – összegezte az egyik tűzoltó az angliai New Hampshire-ben történt balesetet.

Egy hatvanéves nő beleesett egy társasház szemeteskonténerébe, ahonnan nem tudott kiszabadulni, majd a kiérkező kukásautó automatikusan magába öntötte a konténer tartalmát, aztán odabent négyszer is megpróbálta összetömöríteni – írta a The Guardian.

A nőt a kukásautó vezetője vette észre a járműbe épített kamera segítségével, majd a tűzoltók mintegy félórányi küzdelem után szabadították ki. A hatóságok nem tudják pontosan, hogyan került a nő a szemetesbe, aki nem tudott kommunikálni a baleset után, de legalább túlélte, jelenleg kórházban kezelik, állítólag nincs életveszélyben, zúzódásokat és töréseket szenvedett. A szomszédok egyike hallotta a nő sikolyát, de nem világos, miért nem tett semmit.

(Illusztráció: Unsplash)

Ez is érdekelhet:

Félelmetes, ahogy ez a kukásautó hirtelen lángba borul

Így néz ki, amikor figyelmeztetés nélkül szabadul el a pokol.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Magyar szinkronnal sem lett sokkal ízlésesebb a Horrorra akadva első előzetese

Berobbant a Dűne harmadik részének első előzetese

Penge a sapiban, ugorj neki a Peaky Blinders-kvíznek!

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Az Egyik csata a másik után kapta az Oscar-díjat. Te láttad?
18% Igen, nagyon bejött.
33% Igen, de nekem annyira nem adta.
31% Nem láttam, de megnézem.
17% Nem láttam és nem is tervezem.
Hirdetés