Van az úgy, hogy egy drogellenes kampány nem jön be, de arra, amit az ausztrálok csináltak, nem nagyon volt eddig példa.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

New South Wales kormánya nagyon szerette volna, ha a fiatalok nem füveznek, ezért az illetékesek kitalálták a #StonerSloth kampányt, melynek központi alakja egy lajhár, ami egy súlyosan betépett komisz kölyköt hivatott szimbolizálni. A kampány során videókat tettek közzé, melyeket így utólag már a pokolba kíván minden drogmegelőzésért pedálozó közalkalmazott Ausztráliában.

Az elsőben az anyukának kellene odaadni a sót.

A másodikban a dolgozatírással gyűlik meg a lajhár baja.

A harmadikban pedig a bulizás nem akar összejönni.

A filmecskékben szegény betépett havert mindenki azzal rázza le, hogy "Füves Lajhár", aminek az alkotók szerint nagyot kellett volna ütnie, ehelyett azonban felrobbant a Twitter, végül a poénáradatnak ez lett a vége:

A National Cannabis Prevention and Information Centre (Nemzeti Kannabisz Megelőzési és Információs Központ) már kihátrált a kampány mögül, ugyanis a lajhárból szépen lassan a rakoncátlan fiatalság egyik ikonikus arca lett és súlyos példabeszéd helyett a tömegek inkább azt vették le ezekből a videókból, hogy az egész téma tök poén.

Ez most nagyon nem jött össze.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Már csak párat kell aludni és otthon is nézhető lesz az idei év horrorszenzációja

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
15% Spanyolország
10% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés