A szervezők mindent megtesznek, hogy pénteken megnyílhasson a fesztivál, ahová százezreket várnak.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A világ egyik legnagyobb elektronikuszenei-eseménye a Tomorrowland, amelynek nagyszínpada minden évben egy adott tematikához illeszkedő, hatalmas, önálló művészeti alkotás, a rendezvény központi eleme. Valami ilyesmi:

Ilyen volt 2014-ben a színpad. Az eddigi legnagyobb színpad 2022-ben épült fel, kb. 270 méter széles és 53 méter magas volt (Fotó: William Van Hecke/Corbis/Getty Images)

Az idei fesztivál pénteken kezdődik, ezért látogatók még nem voltak ott, amikor szerdán kigyulladt, és a képek, videók tanúsága szerint gyakorlatilag teljesen leégett a színpad.

Este fél kilenckor közleményt adtak ki a szervezők, amelyben azt írták, hogy senki nem sérült meg – sajtóhírek szerint mintegy ezer dolgozó tartózkodott a helyszínen –, a kemping a tervezett időben, csütörtökön megnyílik a látogatók számára, és azon dolgoznak, hogy a pénteki-szombati-vasárnapi fesztiválnapokra megoldást találjanak. Az eredeti program szerint az idei Tomorrowlandet a mostani és a következő hétvégén rendezik meg, és összesen 400 ezer embert várnak.

A fejleményekről további tájékoztatást ígérnek a rendezők.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Szép kis árcédula lesz a novemberben érkező GTA 6 dobozán

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
34% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés