A Super Bowl alkalmából új előzetest kapott a Marvel Studios érkező szuper(anti)hősös mozija, a Mennydörgők*, mely eddig nem feltétlenül pozitív karaktereket terelget egy csapatba, hogy megmentsék a világot.

Az MCU saját Öngyilkos Osztagának tagjai között a Tél katonáját (Sebastian Stan), Jelena Belovát (Florence Pugh), a Kiképzőt (Olga Kurylenko), a Szellemet (Hannah John-Kamen), John Walkert, azaz US Agentet (Wyatt Russell) és a Vörös védelmezőt (David Harbour) üdvözölhetjük.

A most bemutatott trailerben már a főgonosz is kapott néhány látványos képkockát. Bár egyelőre nem lehet tudni, kiről van szó, a rajongói teóriák szerint a korábbi előzetesekben már bemutatott Bob nevű karakter (Lewis Pullman játssza) lesz az, aki egyébként a kánon szerint nem más, mint az Őrszem nevű szuperhős. Mivel ennek a karakternek van egy sötét oldala is, előfordulhat, hogy tényleg ő fordul majd a frissen verbuvált csapat ellen.

A filmet május 1-jén mutatják be a magyar mozik.

Ez is érdekelhet:

A tíz legjobb akciófilm, amiben egy visszavonult főhős gyilkolja az ellent

Ha rosszfiúkat kell gyilkolászni, muszáj megszakítani a nyugdíjas éveket.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Kill Bill-kvíz: a véres menyasszony kérdez, te pedig válaszolsz

Folytatódik A nagy pénzrablás a Netflixen

Bőven jut erre a hétre is feledhetetlen program

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Jönnek vissza a V8-as motorok az F1-be. Mit gondolsz erről?
69% Végre! Minél előbb, annál jobb!
26% Ettől nem lesz izgalmasabb a bajnokság, de ártani nem fog.
4% Szerintem rossz döntés.
A limitált champagne-ritkaság, ami felkavarhatja a piacot és a gyűjtők egyik kedvence lehet
Hirdetés