Ejnye, azért eléggé jó lesz a Catalyst, ami sok huzavona után, de tényleg megjelenik Európában jövő február 26-án. Ez egy pre-alpha verzió gameplay-videója, de ez is nagyon állatnak tűnik. Csak jönne már!
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben