Finom gesztus az önkormányzattól a szemetelőknek.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Többféleképp is meg lehet legálisan szabadulni egy szükségtelenné vált, régi mosógéptől – pl. elvitetni azzal a céggel, amelyik kiszállította az újat –, de lényegesen egyszerűbb kirakni a ház elé. Egyszerűbb, bár szabálytalan és igen primitív megoldás, mégis ezt választotta valaki a budapesti Terézvárosban, egy Király utcai házban.

Soproni Tamás polgármester számolt be a következményekről Facebookon: „A közelgő ünnep miatt díszcsomagolásban kapták vissza az utcára kidobott mosógépüket az egyik Király utcai ház lakói. Lehet ilyennel próbálkozni, de nem érdemes, mert egy csapatunk figyeli, hogyan és honnan kerül ki illegálisan a szemét utcáinkra, és visszaviszik.”

A gépre tájékoztatás jelleggel ráírták az ilyenfajta szemetelés büntetési tételét is.

(A nyitóképet a mesterséges intelligencia készítette.)

Ez is érdekelhet:

Nem jók a magyar utak, de legalább tele lehet szemetelni a környezetüket

Négy napig szedték a szemetet a Magyar Közút munkatársai, 115 tonna jött össze.

177,8 kiló csomagolási hulladék/EU-lakos/év

Az újrahasznosítás arány Magyarországon a legalacsonyabb.

Van olyan szemét, amely kifejezetten illik a tájba

Nem környezetszennyezés, hanem művészet.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Szép kis árcédula lesz a novemberben érkező GTA 6 dobozán

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
34% Argentína
18% Franciaország
15% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
19% Egy másik válogatott
A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk
Hirdetés