Nem Will Ferrell. De egy olyan csávó, aki nagyon rajong a Ja Ja Ding Dongért.

Izlandnak van humora. Van ugyebár az a rész az Eurovíziós Úgysemnyerün... akarom mondani Dalfesztiválon, ahol az országok képviselői bemondják, hogy kinek hány pontot adnak, azaz tulajdonképpen azt, hogy mennyi szavazat érkezett a különféle dalokra. Itt minden ország műsorvezetőket, vagy egyéb "éppen akkor jó ötletnek tűnt" arcokat ráncigál a kamera elé, Izland azonban idén valaki olyat hoz, akit mindenki ismer.

Ő Olaf Yohansson, azaz pontosabban az őt játszó színész, Hannes Óli Ágústsson, a faszi, aki az Eurovíziós Dalfesztivál: A Fire Saga történetében folyamatosan azt ordítja, hogy ugyan, játsszák már Will Ferrellék azt a rohadt Ja Ja Ding Dongot végre. Hannes a film egyik kedvenc karaktere lett, és ha minden igaz, akkor Olaf Yohanssonként lesz jelen, és mondja be a pontszámokat, szóval valószínűleg ordítani is fog.

A döntő Rotterdamban lesz május 22-én, ezúttal pedig nézők is jelen lehetnek az eseményen. És most szóljon hangosan. Nem szégyen!

 

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Készen állsz a kalandokra? Gyere velünk az új Citroën C5 Aircross-szal

Tiszta lappal indítanád az évet az asztalon? Ezekre figyelj

Miért nem az akaraterőn bukik el az életmódváltás, és mi működik helyette?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Hiszel abban, hogy január harmadik hétfője az év legnyomasztóbb napja?
12% Igen
15% Ha nem is a legnyomasztóbb, de ott van a toplistán
73% Baromságnak tartom
Miért érdemes most magyar kortárs művészetbe tenni a pénzed? Mutatunk pár alkotót, akiket érdemes követni.
Hirdetés