Már csak bő egy hónapot kell várni a népszerű videojáték-franchise-ból készült széria premierjére, a Fallout első része ugyanis április 11-én kerül be a Prime Video kínálatába.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Szóval a bemutató tényleg nincs már messze, de az új trailer annyira hangulatos lett, hogy most még ez a röpke idő is túl soknak tűnik.

A sorozat egy olyan hősnő sztoriját mutatja be, aki eddig egy földalatti bunkerben élte az életét az atomháború utáni Amerikában. Szerencsétlen egy igazi naivaként megy fel a felszíni világba, ami a legkevésbé sem fogadja őt barátságosan.

A főszereplőt a gyönyörű Ella Purnell formálja meg, az orrnélküli cowboy-t pedig – a játék világában ghoulnak hívják – Walton Goggins játssza, aki leginkább az Aljas nyolcas című Tarantino-moziból lehet ismerős. Nagyon várjuk ezt a szériát és nagyon szépen kérjük a kedves alkotókat, hogy ezt tényleg ne rontsák el!

Ez is érdekelhet:

Ennél vadabb inváziós sci-fit nemigen látsz mostanában

A Netflixen egy hónap múlva elszabadul az őrület.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Már csak párat kell aludni és otthon is nézhető lesz az idei év horrorszenzációja

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
34% Argentína
21% Franciaország
15% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
17% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés