Puskás Peti bandája már-már szokás szerint remek dallal érkezett, ami egy angol-magyar film zenéje is egyben. The Biebers-lemezt szeretnénk. Most.

A már egy jó ideje nem csak szólóban dalolászó (és 2012 óta BigO néven kreatív stúdiót is vezető) Peti testvérével, Danival és barátjukkal, Stúval közösen alkotott zenekara, a The Biebers negyedik videójával sem tudott hibázni, a tipikus anti-Valentin-napi dal a szerelem rosszabbik oldalával játszadozik, arról nem is beszélve, hogy a Stay tulajdonképpen egy film zenéje, ami Act/or címen készül, a tervek szerint áprilisra nyeri el végleges állapotát, jelenleg pedig forgalmazót, valamint támogatót keres a terjesztéséhez.

„Az Act/or Berentz Janka és Mészáros Kitti filmje. Janka Angliában tanult egy filmes suliban, a vizsgafilmjére kapott pénzből forgatott, de annyira ügyesen, hogy Kittivel egész estés mozivá bővítették a rövid verziót. Pályakezdő angol és magyar színészekről szól a film. Nagyon tetszett a lányok munkája, úgyhogy gondoltam, össze kellene hoznunk egy klipet a film szereplőivel. Harminc színésszel dolgoztunk, négy–öt óra anyagot vettünk fel velük, abból vágtunk össze emberenként néhány másodpercet” – mondta Puskás Peti, aki a klipet is rendezte egyben. Részünkről nagyon rendben van.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

„Én ilyen titkosított rendőr vagyok, én nem adhatom meg a nevemet igazából” – mondta a csaló álrendőr

Igen, ez a film tényleg megtörténik, befutott a Prérifarkas az ACME ellen első előzetese

Nagyon úgy tűnik, hogy egy horrorfilmet forgattak Batman egyik ősellenségéről

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te már fizettél elő valakinek a tartalmaira az Onlyfansen?
1% Igen, folyamatosan van előfizetésem.
7% Egy próbát anno tettem.
4% Nem, de tervezem.
88% Esélytelen, hogy előfizessek.