Minden marad a régiben. Jöhet a drop!

Örömteli nap ez azoknak, akik nem nagyon akartak máshol ropni, mint Zamárdiban, amikor átsétálnak egy Balaton Sound feliratú kapu alatt. A fesztivál ugyanis régi helyén marad, erről szavaztak most a városban.

A sajtóközlemény szerint a konzultációban a helyiek több mint 50%-a vett részt és az eredmény szerint a többség, mintegy 80% arra szavazott, hogy Európa egyik legismertebb fesztiváljának az elkövetkező három évben továbbra is Zamárdi adjon helyet.

„Nagy elismerés számunkra, hogy Zamárdi lakosai úgy döntöttek, hogy ragaszkodnak a fesztiválhoz. Ez visszaigazolás számunkra, hogy egy ilyen kaliberű rendezvény nem csak a fesztiválozók számára megkerülhetetlen esemény, de a helyiek is büszkék arra, hogy bekerültek a nemzetközi fesztivál „vérkeringésébe”, ezzel a helyi turizmust egy sokkal magasabb szintre emelve” – mondta Fülöp Zoltán, a Balaton Sound főszervezője.

Jövőre tehát Sound Zamárdiban, egyik kedvenc saját videónkat pedig most itt hagynánk a bejelentés örömére.

(Fotó: Rockstar Photographers)

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Koktélozás feszengés nélkül: ilyen Budapest legújabb komfort bárja

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

A Xiaomival könnyebb az ünnepi készülődés

A Player kérdése: Te szoktál magadnak ajándékot venni karácsonykor?
31% Igen, persze, szerintem teljesen normális.
69% Nekem ez fura, nem, nem szoktam.