Behúzta az újabb kötelező győzelmet a férfi vízilabda-válogatott.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Nem volt kérdés, hogy Dél-Afrika ellen nyerni fog Magyarország, és az sem, hogy nagyon sok góllal fogja mindezt megtenni. Végül ez a nagyon sok 22 lett, egy gólt szereztek a dél-afrikaiak, 23–1 lett a végeredmény.

A csapatkapitány Varga Dénes nem játszott, de természetesen ez nem befolyásolta a végeredményt, végig irányítva nyert a magyar csapat, egyértelmű volt, hogy a két válogatott nincs egy szinten. Félidőben kapust cserélt Märcz Tamás, második meccsét nyerte a magyar csapat, miután az előző fordulóban a házigazda Japánt győzte le, az első körben pedig egy góllal kikapott a görögöktől.

A következő forduló már sokkal élesebb lesz, szombaton reggel hétkor az USA válogatottja következik.

Vízilabda, csoportkör, 3. forduló

Magyarország–Dél-Afrika 23–1 (4–0, 5–0, 8–0, 6–1)

Mai magyar érdekeltségű történések az olimpián:

Negyedik helyen végzett Kapás Boglárka 200 pillangón

Nem sikerült érmet szereznie a magyar úszónak.

A 35 éves, ötödik olimpiáján résztvevő Cseh László döntőt úszik Tokióban

A világbajnok, négyszeres olimpiai ezüstérmes Cseh László pályafutása utolsó versenyén döntőt fog úszni a tokiói olimpián.

(Fotó: MTI)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Foci-vb-kvíz: Mutatunk egy fotót, melyik játékos NEM szerepel rajta?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
34% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
18% Egy másik válogatott