Holland válogatott támadót igazol a Dortmund.

Jadon Sancho visszatér Manchesterbe, a United futballistája lesz, ez már hivatalos. A hírek szerin 80 millió eurót kap az angol szélsőért a Dortmund, és ennek az összegnek egy részét rögtön transzferre költi a német klub.

Fabrizio Romano hozta a hírt, amely szerint a Borussia már majdnem mindenben megegyezett a PSV Eindhovennel,

a német csapat leigazolja Donyell Malent a PSV 22 éves támadóját. 

Malent két éve már a Barcelonával is szóba hozták, az a transzfer nem jött össze, maradt a holland ligában. Azóta bemutatkozott a válogatottban, tagja volt az Eb-keretnek, az előző idényben a holland bajnokságban 19, az Európa-ligában öt gólt rúgott.

Azt egyelőre nem tudni, hogy mennyiért válthat klubot a támadó, azt viszont már igen, hogy ötéves szerződést fog aláírni.

Szintén transzferhír:

A PSG nem lassít az átigazolási piacon, a világbajnok Paul Pogba is érkezhet

Eddig is nagyot ment a transzferpiacon a PSG, de lehet, hogy a legnagyobb dobás még csak ezután következik.

(Fotó: Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Fradi furcsa kezdési időpontban játssza a Braga elleni Európa-liga-visszavágót

Tizenötödször döntött világcsúcsot a rúdugrókirály

A Fradit dicsérik a portugál újságok

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Hétvégén indul az F1-szezon. Követed az idei bajnokságot?
27% Persze, nagyon várom már a futamokat.
15% Többnyire igen, megpróbálok minél inkább képben lenni.
17% Ha belefutok, belenézek egy-két futamba.
41% Nem érdekel az F1.
Miért maradnak meg az emlékezetben bizonyos ajándékok?
Hirdetés