A Ludogorec ellen továbbjutás után nyilatkozott az elégedett és boldog Robbie Keane.

Hazai pályán 2–0-ra nyert és ezzel megfordította a Ludogorec elleni párharcot az Európa-liga rájátszásában a Ferencváros.

A meccs után Robbie Keane vezetőedző nyilatkozott, kitért arra is, hogy a két lehetséges ellenfél, a Braga és a Porto közül senkitől sem kell félnie a Ferencvárosnak:

„Taktikailag arra készültünk, hogy két góllal kell nyernünk. Sokan idegesek voltak körülöttem, de én teljesen nyugodt voltam egész nap, mert tudtam, hogy meg lesznek a helyzeteink, és gólokat fogunk rúgni. Lenny és Yusuf rengeteg problémát okoztak elől az ellenfél védelmének. De az egész csapat fantasztikus volt.

Ha ránézek, milyen ellenfelekkel kell játszanunk, és ezt mondtam az előbb az öltözőben is: senkitől nem kell félnünk. Mert fantasztikus csapatunk van. A Porto vagy a Braga elleni meccsünk igazi értékmérője lesz a csapatunknak”

– mondta az ír edző a Fradi hivatalos honlapjánank.

Az Európa-liga sorsolását péntek délután tartják, a Fradi tehát biztosan portugál csapatot kap ellenfélnek a 16 között, a kérdés az, hogy a Portót vagy a Bragát.

(Fotó: fradi.hu)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Ennek a kvíznek csak akkor kezdj neki, ha nagyon képben vagy a focival

Nemzeti hős lett a bosnyák srácból, aki a sorsdöntő vb-selejtezőn ellopta az olaszok kapusának puskáját

7 labdazsonglőr futballista az ezredforduló környékéről, aki hiányzik a mai futballból

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Megnézted az új Peaky Blinders-filmet?
14% Igen, tetszett.
24% Igen, de csalódás volt.
26% Még nem, de megnézem.
36% Szerintem ez most nekem kimarad.
Megmutatjuk, milyen egy Audival bejárni a Dolomitok legszebb vidékeit!
Hirdetés