Tunéziai helyett jöhet egy egyiptomi.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A napokban számoltunk be róla, hogy a Ferencváros eladta egyik legjobbját, a világbajnokságon is szereplő Aïssa Laïdounit az Union Berlinnek. A középpályás azóta már be is mutatkozott a Bundesligában, a Fradi pedig Pakson nyert a tunéziai nélkül.

Bundesliga-élcsapathoz igazol a Fradi középpályása

A világbajnoki szereplés után az lett volna a meglepő, ha marad.

Ennek ellenére továbbra is azon dolgozik az FTC vezetése, hogy pótolja a kiváló középpályást, és a Nemzeti Sport egyiptomi forrásból úgy értesült, hogy ismét egy észak-afrikai középpályás került célkeresztbe:

a Fradi ugyanis már egyeztet az egyiptomi Premier League 3. helyén álló Future FC kilencszeres egyiptomi válogatott középpályása, Mohanad Lasin szerződtetéséről.

A 26 éves játékos nyitott is lenne egy európai szerződésre, de a klubja – egyelőre – nem akarja elengedni. Lasin szerződése 2026-ig szól, így minden bizonnyal csak több pénzt szeretne a Future.

Lasin összesen 133 élvonalbeli bajnokin szerepelt eddig, hat gólja és öt gólpassza van, valamint kilenc válogatott meccse. Két éve, 2021 szeptemberében a Líbia ellen 2–0-ra megnyert meccsen debütált a nemzeti csapatban. Aztán tavaly tagja volt az Afrika-kupán döntőig menetelő válogatottnak is.

Lasin technikás, gyors és intelligens játékosnak tűnik, aki pont jó korban van, azonban eddig kizárólag az egyiptomi ligában szerepelt. Igaz, Laïdouni meg a román liga utolsó helyezettjétől érkezett.

A Fradi eddig három új játékost igazolt:

Juventusban nevelkedő dán csatárral erősíthet a Fradi

A 22 éves gólerős dánt másfél éve már megpróbálta megszerezni a Fradi. Most sikerülhet.

A Fradi a Slovanból és a Qarabagból erősítene

Suriname-i védő és ghánai csatár érkezhet az Üllői útra.

(Fotó: Visionhaus/Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Annyira leszerepelt a válogatott a vb-n, hogy az újságíró azt kérdezte a kapitánytól, hogy ételmérgezést kaptak a játékosok?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
17% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés