A Fradi roppant kínos vereségbe szaladt bele szombaton, az utolsó helyen álló Haladás kapta el Rebrov csapatát. A Kövesdnek köszönhető, hogy nem lett nagyobb baj belőle.

Kuttor Attila csapata ugyanis elkapta az El-re fókuszáló Vidit, így a Fradi legnagyobb ellenfele sem szerzett pontot.

Nikolics néhány játékosát pihentette ugyan, de erős csapattal álltak fel, azonban érezhető, hogy a fantasztikus Európa-liga-szereplés szétforgácsolja a címvédőt.

A Mezőkövesd gólját Koszta Márk szerezte:

M4Sport

Molnár Gábor forintos labdáját Koszta Márk rúgta higgadtan Kovácsik Ádám kapujába - a Mezőkövesd ezzel a góllal győzte le a hétközi EL-meccs után ismét szenvedő Vidit.

A Vidi így nem tudta csökkenteni a hátrányát a Fradival szemben, lassan a Honvéd lesz a zöld-fehérek legnagyobb ellenfele.

A Vidi itthon is elkapta a PAOK-ot, továbbjutásra áll az El-ben

Folyamatosan erőn felül teljesít a Vidi az Európa-liga csoportkörében, így továbbjutásra áll.

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Basszust a népnek! – Ezek a magyar partyhangszórók rendesen átrendezhetik a piacot

Három név szerepel a Barcelona asztalán Rashford-utódként

A Player kérdése: Elkezdted beszerezni a karácsonyi ajándékokat?
37% Naná, idén nem bízok semmit a véletlenre!
25% Fejben már igen, gyakorlatban még nem.
38% Van még idő, majd decemberben!
Advertisement
Hirdetés