Nem meglepő, hogy nyertek a Portugálok a lettek ellen, ezzel vissza is előztek minket a vébéselejtezős csoportunkban, ők a másodikak Svájc mögött.

Portugália dominált, nem meglepő, helyzetek is voltak bőven, mégis csak 4–1 lett a vége, mert vagy a befejezésekkel akadtak gondok, vagy a lettek kapusa védett parádésan.

Gól volt mindkét oldalon:

Ronaldo büntetőből betalált egyszer (1–0), pedig...

...pedig kétszer is odaállhatott a tizenegyesponthoz, de a másodikat kihagyta:

Aztán a semmiből egyenlítettek a lettek egy  (1–1):

De kábé egy percig örülhettek, mert jött William Carvalho, aki megint előnyhöz juttatta a portugálokat (2–1):

És a végén csak betalált mégegyszer Ronaldo, ez mondjuk nem volt csúnya (3–1):

És még Bruno Alves is örülhetett a végén (4–1):

Mindenesetre megerősítést nyert, hogy CR és Nani továbbra sem szeret passzolni.

Ezzel a győzelemmel Portugália visszaelőzött minket és feljött a második helyre, vagyis mi már csak harmadikok vagyunk a csoportunkban.

Portugália–Lettország 2–1  (1–0)
Gól: Ronaldo (28. – tizenegyesből, 85.), W. Carvalho (70.), Alves (90+2.), ill. Zjuzins (67.)

A csoport többi meccse:

Magyarország–Andorra 4–0
Svájc–Feröer 2–0

(Fotó: AFP)

Milyen kutyatápot vegyél, ami a kutyádnak és a pénztárcádnak is jó?

A City középpályása odaszúrt a Real Madridnak: Csak egy csapatot láttam a pályán